УКРАЇНА

18:49

25.06

Влада

Кучма не виконуватиме постанову ВР щодо Мукачевого?

0

Позафракціний депутат Олександр Волков переконаний, що президент не буде виконувати постанову, яка була ухвалена сьогодні парламентом щодо подій навколо виборів мера Мукачевого, повідомляє «УНІАН».

За словами Волкова, постанови парламенту є внутрішніми документами Верховної Ради і не є обов’язковими для виконання президентом.

Ухвалена сьогодні парламентом постанова, на думку Волкова,

є “політичним ставленням парламенту до подій, що відбулися в Мукачевому”. За його переконанням, виборці мають знати, як більшість народних депутатів ставиться до подій у Мукачевому (за прийняття постанови проголосували 238 депутатів з 410, зареєстрованих у сесійній залі).

Відповідаючи на запитання, чи приведе голосування в парламенті за постанову щодо подій у Мукачевому до остаточного розвалу парламентської більшості, Волков зазначив, що парламентської більшості немає вже давно, вона існує “тільки на папері”.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила постанову, в якій рекомендує президентові і міністрові внутрішніх справ звільнити губернатора Закарпатської області і керівників правоохоронних органів цього регіону.

Також у постанові є звертання до глави держави з проханням дати належну політичну і правову оцінку дестабілізуючим діям окремих посадових осіб адміністрації Президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus