УКРАЇНА

11:28

24.04

Невідомі напали на виборчком

Невідомі напали на виборчком

Невідомі у масках розгромили окружком на Луганщині, є постраждалі – КВУ

0

У Краснодоні (Луганська область) розгромили окружну виборчу комісію

Про це «Луганськ.Коментарі» повідомляє прес-служба ЛОО КВУ.

Вчора в Краснодоні о 18-00 в будівлю Будинку культури, де проводила чергове засідання окружна виборча комісія територіального округу № 108 (пл. Леніна,5, м. Краснодон, Луганська область), безперешкодно увійшли четверо цивільних людей у масках заблокували вихід з приміщення і вимагали від членів комісії або скласти повноваження, або виконувати їхні вимоги.

«Поводились неадекватно, перебували в стані алкогольного сп´яніння (про це свідчив запах). Голова комісії Владислав Кугай в спокійній манері спробував з´ясувати, які ці умови. Виявилося - припинення процесу підготовки до проведення виборів Президента і підготовка до проведення референдуму 11 травня. Кугай попросив надати комісії нормативну базу для проведення референдуму і отримав відповідь: «Наша нормативна база - куля в лоб». Після того, як з візитерами була досягнута домовленість про зустрічі в середу в 8 ранку, вони пішли», - розповіли в КВУ.

Комісія прийняла рішення звернутися з заявою в міліцію з проханням вжити заходів реагування та виділити комісії охорону. Двоє членів комісії звернулися в МВВС з відповідною заявою. Однак заяву в них не прийняли, запропонували прийти завтра, а тим часом не нагнітати обстановку і не перебільшувати значення події. Члени комісії та юрист ОВК проявили наполегливість, викликали начальника Краснодонського МВВС і добилися, що заяву було прийнято.

Близько 22 години у приміщення комісії, де в той час працювали з документами голова ОВК і дві жінки - члени ОВК, увійшли до десятка озброєних автоматами людей.

«Жінок вони закрили в одній кімнаті, приставивши автоматника, а Владислава Кугая почали бити. Це тривало близько 40 хвилин. Потім від членів комісії вимагали списки виборців, яких там не було і не могло бути, так як попередні списки передається членам дільничних комісій. А такі в окрузі повинні були бути створені як раз на перерваній бандитами засіданні. Все це час від імені нападників розмовляв з членами ОВК депутат міської ради від Партії регіонів Олег Тарасюк, який або очолював, або брав участь у нападі. І був єдиним з нападників без маски», - розповіли в КВУ.

Бандити розгромили приміщення, розсипали і частково знищили документи і пішли, вигнавши з приміщення членів комісії.

«Ті знову звернулися в міліцію, довго чекали «прийому», вислуховували репліки міліціонерів, що «так і треба, до біса вибори» тощо. Після дзвінків одного з членів комісії до ЦВК, знайомому до СБУ в Києві та дзвінка з Києва начальника МВВС, у них взяли другу заяву та опергрупа виїхала на місце події. На ранок 7 травня ситуація така: голова ОВК Володимир Кугай (він був поданий до складу ОВК від кандидата Яроша, хоча і не має ніякого відношення до «Правого сектору»), отримав тілесні ушкодження, знаходиться в безпеці і думає, чи звертатися йому в лояльну до бандитів міліцію; дільничні виборчі комісії не створені і під загрозою проведення не тільки виборів в окрузі, але і будь-яких референдумів, опитувань - як законних, так і незаконних; робота ОВК паралізована принаймні на кілька днів, так членам ОВК порекомендували в ЦВК», - повідомили у КВУ. За спостереженнями КВУ, в обох випадках нападів на ОВК бандитів там явно чекали: не тільки відчиняли їм двері (вікна та двері будівлі ДК в цілості), але й завбачливо звільнили будівлю від дітей та керівників гуртків. Зазвичай він займаються там до 20.00, але вчора о 18.00 будівля вже була порожньою, крім приміщень, займаних окружної комісії.

Джерело: «Луганск.Комментарии»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus