УКРАЇНА

17:34

22.04

Влада

Кокс і руда повинні подешевшати

0

Антимонопольний комітет України буде працювати над зниженням цін на руду і кокс. Як заявив голова комітету Олексій Костусєв під час наради з представниками найбільших підприємств гірничо-металургійної галузі таким чином АМК буде виконувати доручення президента України щодо нормалізації ситуації в гірничо-металургійному комплексі. Про це «proUA» повідомили в прес-службі АМК.

Костусєв повідомив, що наразі рекомендації АМК щодо зниження чи стабілізації цін на металопродукцію виконали підприємства, які входять до складу груп “Приват”, СКМ і ТАС. Належної реакції поки що нема лише з боку групи “Інтерпайп”. За словами голови АМК, тепер Комітет зосередить свої зусилля на вирішенні проблем росту цін на руду та кокс.

Коментуючи результати зустрічі, Костусєв зазначив: “Комітет чітко розбереться, де суб’єктивні чинники цього процесу (зростання цін – Авт.), а де – об’єктивні. Насамперед нас цікавить роль посередників у гірничо-металургійному комплексі та непропорційне ціноутворення в його сегментах. Сьогодні у єдиному по суті виробничо-технологічному ланцюжку хтось “збирає вершки”, а хтось – змушений виживати... Така ситуація ненормальна, її треба виправляти. В економіці діють об’єктивні закони, і ігнорувати їх – це марна справа”.

Нагадаємо, що 15 квітня 2004 року Антимонопольний комітет України рекомендував компаніям-порушникам антимонопольного законодавства в металургійній галузі в 10-денний термін знизити ціни. Наприкінці квітня АМК повідомив, що почне запроваджувати санкції проти тих підприємств, які не відреагували на рекомендаціїю щодо зниження цін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus