УКРАЇНА

10:05

25.05

Влада

Завтра Путін стане президентом

0

7 травня 2004 року відбудеться церемонія вступу на посаду знову обраного президента Російської Федерації Володимира Путіна. За даними РІА «Новости», у цілому на церемонію запрошено близько 1700 чоловік.

Урочиста церемонія вступу на посаду почнеться з церемонії внесення у Великий Кремлівський палац (ВКП) Державного прапора РФ і Штандарта президента РФ. Потім гвардійці роти Почесної варти урочисто внесуть у ВКП Конституцію РФ і Знак президента РФ.

Кортеж президента Росії зупиниться в головного під’їзду Великого Кремлівського палацу. Президент підніметься Парадними сходами Великого Кремлівського палацу, на яких будуть стояти гвардійці Кремлівського полку, і проїде через Георгіївську і Олександрівську зали ВКП в Андріївську залу, де і пройде сама церемонія вступу на посаду.

На подіумі будуть знаходитися голова Конституційного суду РФ Валерій Зорькін, голови палат Федеральних Зборів Сергій Миронов і Борис Гризлов.

З проголошенням присяги на Конституції РФ президент офіційно стане на посаду. Буде виконано гімн. Над куполом Кремлівської резиденції підніметься штандарт президента РФ, а з Кремлівської набережної пролунають 30 залпів артилерійського салюту. Володимир Путин виступить з короткою промовою.

Далі церемонія продовжиться на Соборній площі Кремля оглядом Президентського полку. Удень кремлівського полку вважається 7 травня. Цього року відзначається 68-а річниця його сттворення.

Серед запрошених - представники уряду РФ, Ради Федерації, Держдуми, адміністрації президента, ЦВК, представники основних релігійних конфесій.

Крім того, на церемонію запрошені кавалери ордена Святого апостола Андрія Первозванного, Герої Росії, кавалери ордена «За заслуги перед Батьківщиною» першого і другого ступенів, глави диппредставництв, представники виборчого штабу і довірені особи Путина, представники громадських організацій і об’єднань, ЗМІ, члени рад при президентові з науки і високих технологій, з культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, представники ділових кіл.

Два федеральних телеканали - «Росія» і Перший – будуть вести пряму трансляцію з церемонії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus