УКРАЇНА

22:35

22.05

Влада

Росія і Україна продовжать ділити Азово-Керченську акваторію

0

На 13-14 травня в Москві відбудеться дев’ятнадцятий раунд переговорів України і Росії щодо розмежування Азово-Керченської акваторії. Зустріч відбудеться на рівні заступників міністрів закордонних справ обох держав. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Сьогодні ж у МЗС Росії почалася зустріч експертних груп РФ і України з питань правового статусу Азовського моря і Керченської протоки. Ця зустріч є продовженням попередньої, що відбулася в Києві 16-17 квітня.

Раніше джерело в МЗС РФ повідомило, що кінцева мета переговорів – «вироблення взаємоприйнятих документів по всіх аспектах правового статусу Азово-Керченської акваторії і спільної діяльності в ній Росії й України».

Нагадаємо, що за результатами зустрічі експертних груп у Києві заступник міністра закордонних справ України Олександр Моцик повідомив, що російська делегація запропонувала врегулювати питання кордону і співробітництва у використанні Азовського моря і Керченської протоки в одній угоді. Київ виступає за висновок окремого договору щодо кордону.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus