УКРАЇНА

16:51

20.05

Влада

Регіони отримали доступ до Реєстру законодавства

0

Відтепер накопичення, облік та систематизація законодавства буде здійснюватися не лише на центральному, а й на обласному рівні. Це стало можливим після того, як Міністерство юстиції України надало доступ до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів обласним управлінням юстиції, повідомили «proUA» у прес-службі Мін’юсту.

За словами заступника міністра юстиції Лідії Горбунової, в результаті регіони отримали оперативний доступ до усієї правової інформації в державі, а також можливість здійснювати самостійний пошук та відбір необхідних текстів нормативно-правових актів України.

На керівників обласних управлінь відтепер також покладено обов’язки з питань систематизації вітчизняного законодавства, повідомила Горбунова.

За її словами, в цілому інформація з Державного реєстру нормативно-правових актів є відкритою для всіх без винятку фізичних та юридичних осіб. Для її отримання необхідно звернутися до одного з адміністраторів Реєстру.

Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів – автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання актів законодавства - був створений Міністерством юстиції України на виконання указу Президента та введений в дію в жовтні 2003 року.

Тексти нормативно-правових актів, унесених до інформаційного фонду Реєстру, є автентичними оригіналам, які зберігаються в Міністерстві юстиції України, підтримуються в контрольному стані, а також зберігаються у всіх попередніх редакціях.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus