УКРАЇНА

21:25

16.01

матеріали по темі:

Влада

Абашидзе пішов у відставку?

0

Аджарський лідер Аслан Абашидзе пішов у відставку, – про це лідер партії «Демократична Аджарія» Едуард Сурманідзе оголосив під час опозиційного мітингу в Батумі. Як повідомляє РІА «Новости», висловлення Сурманідзе передала телекомпанія «Імеді» з Батумі.

За повідомленням телекомпанії, учасники двадцятитисячного мітингу зустріли заяву Сурманідзе радісно. Сам Абашидзе обіцяє найближчим часом виступити із заявою по аджарському телебаченню.

У випадку відставки глави Алджарії Аслана Абашидзе в Аджарії на час перехідного періоду буде запроваджене пряме президентське правління. «Поки я живий, у Грузії не буде внутрішніх кордонів і розмежувальних ліній», – сказав президент Грузії Михайло Саакашвілі, доповнивши, що статус Аджарії обов’язково буде збережено.

У своєму виступі президент торкнувся колишніх прихильників Абашидзе, що у даний час оголосили про свою лояльність до центральної влади: «Я готовий надати гарантії недоторканності міністрові внутрішніх справ Аджарії Джемалу Гогітізе, міністрові держбезпеки Сосо Гогітідзе і всім , хто вчасно опам’яталися і зробили свій вибір».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus