УКРАЇНА

13:24

19.06

Влада

Римо-католики Києва пікетуватимуть Адміністрацію Президента

0

Завтра, 6 травня, після ранкової молитви у храмі св. Олександра на вул.Костьольній римо-католики Києва пікетуватимуть Адміністрацію Президента. Про це «proUA» повідомили у Католицькому прес-центрі.

Вийти на пікет католики змушені через те, що влада країни безпідставно затримує передачу храму св.Миколая, розташованого на Великій Васильківській,55, столичній католицькій громаді.

Про початок процесу передачі приміщення говорили у березні цього року президент Л.Кучма та мер Києва О.Омельченко. Вони запевняли від’їжджаючого апостольського нунція в Україні Миколу Етеровича, що прийнято рішення про передачу храму громаді.

Натомість ані єпископ РКЦ в Україні, ані парафіяни досі не отримали жодного листа або документу, який би підтвердив рішення президента та міської влади. “Стало відомо, що Міністерство культури та мистецтв України, на балансі якого знаходиться храм, відомий як Зал органної та камерної музики, не збирається його повертати вірним”, - говориться у повідомленні, розповсюдженому Прес-центром.

Після передачі храму в ньому мають припинитися концерти. Але католики вже багато разів запевняли, зокрема у відкритих листах до Уряду, Президента, Міської Ради Києва, що після повернення храму можливість проводити концерти буде, як це є у всіх католицьких храмах Києва та інших міст України. Це також гарантував Апостольський Нунцій в Україні.

Католики Києва вже молилися біля Київської міської адміністрації (19.12.2003), Кабінету міністрів (20.02.2004), наступне місце мітингу – біля Адміністрації Президента (06.05.2004).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus