УКРАЇНА

02:16

20.04

Найгіршим визнаний губернатор Сумщини Юрій Чмирь

Найгіршим визнаний губернатор Сумщини Юрій Чмирь

Кабмін визначив найгірших губернаторів за півроку

0

  У п´ятірку найгірших регіонів України за підсумками роботи в першому півріччі увійшли Закарпаття, Херсонщина, Волинь, Львівщина та Сумщина 

Про це свідчить зведений рейтинг, складений Кабінетом Міністрів України, який мають «Коментарі».

Як випливає з документа, ефективність керівників регіонів оцінювалася за вісьмома критеріями соціально-економічного розвитку.

Так, найгірші оцінки в рейтингу отримав губернатор Сумської області Юрій Чмирь. Область посіла 27-місце за провал в таких напрямках, як державні фінанси, розвиток споживчого ринку, а також ринку праці.

Друге місце з кінця зайняв губернатор Львівщини Юрій Шемчук, «забезпечивши» відставання регіону за економічними показниками.

Волинська область посіла 25-е місце, продемонструвавши відставання в інвестиційно -інноваційній діяльності, житлово-комунальному господарстві, захисті прав дітей і за показником рівня злочинності.

Херсонщина опинилася на 24-му місці за провал в інвестиційній діяльності, захисті прав дітей, ЖКГ, споживчому ринку і т.д.

23-е місце дісталося Закарпатській області, яка показала незадовільні результати за показниками рівня злочинності, щодо захисту прав дітей, розвитку споживчого ринку.

У той же час, лідерами щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 стали: Київ - 1-е місце, Севастополь - 2-е місце, Крим - 3-е місце, Рівненська область - 4-е місце, Київська область - 5-е місце.Нагадаємо, згідно з рейтингом, складеним тижневиком «Коментарі», трійка лідерів залишилася колишньою. При цьому губернатори Чернівецької області Михайло Папієв та Волинської - Борис Климчук - змогли на одну позицію поліпшити своє становище в рейтингу, зайнявши відповідно, перше та друге місця. Колишній лідер - губернатор Вінниччини Іван Мовчан - за підсумками першого півріч опинився лише на третьому місці.

Якість роботи губерантора оцінювалося за 20-ма показниками. 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus