УКРАЇНА

11:02

22.05

Влада

Єврокомісія розповість про політику ЄС щодо сусідів

0

Наступного тижня Єврокомісія представить стратегічний документ щодо європейської політики сусідства. У ньому, зокрема, йтиметься і про відносини з Україною. Про це заявив Комісар ЄС з питань розвитку й гуманітарної допомоги Поул Нільсон, виступаючи у вівторок у Європарламенті, повідомляє «Німецька хвиля».

Політика ЄС щодо сусідів ще не означає, що та чи інша країна вступить до Євросоюзу, зауважив комісар Нільсон.

”Хоча ми не зачиняємо двері, європейська політика сусідства не передбачає подальшого розширення, тому її призначено для сусідів, які нині не мають перспектив вступу”, - заявив комісар.

За його словами, Євросоюз продовжуватиме працювати із сусідніми країнами на основі вже існуючих угод. Нільсон зазначив, що політика ЄС щодо сусідів не передбачає нав’язування політичних та економічних реформ і що успішна співпраця може будуватися лише на взаємних інтересах.

Комісар Євросоюзу сказав, що до кожної з країн-сусідів Брюссель застосовуватиме різний підхід. Це буде відображено у нових планах дій, які враховуватимуть особливості сусідніх країн і їхніх відносин з Євросоюзом. Такі плани дій мають бути розроблені влітку цього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus