УКРАЇНА

10:03

21.05

Влада

У Севастополі пройшла 10-тисячна демонстрація

0

Понад 10 тис. жителів Севастополя (Крим) провели демонстрацію, присвячену Міжнародному дню солідарності трудящих, повідомляють «Українські Новини».

Центром міста пройшли колони Комуністичної партії, Соціалістичної партії, Соціал-демократичної партії (об’єднаної), Народно-демократичної партії, Партії регіонів, Партії промисловців і підприємців, партії «Трудова Україна», а також колони міської Ради профспілок і представників національних громад Севастополя.

На демонстрації також були присутні представники блоку партій «Наша Україна», які участі в заході не брали.

Вони роздавали присутнім свіжий номер бюлетеня «Так!»

Керівник севастопольського регіонального штабу «Нашої України» Дмитро Базів сказав Українським Новинам, що прихильники Віктора Ющенка не беруть участі в демонстрації, тому що це не їхнє свято.

Прихильники КПУ пройшли вулицями міста з гаслами «Усунемо режим, що зрадив ідеали великої перемоги», «Україні - радянську владу і соціалізм», «Відродимо оновлений Союз РСР».

У руках комуністи тримали портрети Сталіна, прапори радянських республік, а також прапори Росії і Військово-морського флоту Росії.

Колона СДПУ(о) пройшла з гаслами «Так - політичній реформі!», «Ні - національній ворожнечі!», «Росія - наш основний партнер», «Російській мові - офіційний статус!»

Попереду колони НДП йшла молода людина у футболці з великим зображенням конопляного листа з прапором партії.

Прихильники НДП тримали в руках гасла «За Єдиний Економічний Простір».

Представники Партії регіонів пройшли вулицями міста з плакатами, на яких було написано «Віктор Янукович - наш кандидат у Президенти», «Україна, Росія і Білорусь - разом без кордонів!»

Учасники колони, організованої міською Радою профспілок, тримали в руках гасла «Підтримаємо кандидата від уряду».

Члени севастопольської національної громади білорусів пройшли під національним прапором Білорусі і тримали в руках портрети Президента Олександра Лукашенка, а також плакат з написом «Росія+Білорусь+Україна=союз».

Демонстрація почалася о 10:00 і закінчилася об 11:00.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus