УКРАЇНА

16:30

20.05

Влада

КПУ, НУ, СПУ, «Яблуко», УРП «Собор» і УНП провели демонстрацію в Дніпропетровську

0

Близько 3,5 тис. прихильників блоку партій «Наша Україна», Комуністичної партії, Соціалістичної партії, партії «Яблуко», Української республіканської партії «Собор» і Української народної партії провели першотравневу демонстрацію в Дніпропетровську, повідомляють «Українські Новини».

З 10.00 по різних сторонах проспекту Карла Маркса пройшли прихильники КПУ і партій-учасниць коаліції «Дніпропетровщина - за європейський вибір» - блок партій «Наша Україна», СПУ, «Яблуко», УРП «Собор» і УНП.

Демонстранти тримали гасла «Янукович - поверни 10 млрд. гривень!» і «Геть олігархів від влади!».

Після демонстрації, приблизно о 10:30, прихильники КПУ провели мітинг біля пам’ятника Леніну, на якому виступив депутат Верховної Ради від КПУ Віктор Борщевський.

Учасники мітингу прийняли резолюцію, у якій вимагають не допустити прийняття Кодексу законів про працю, зупинити приватизацію великих підприємств, руйнування соціальної сфери промислових підприємств, підвищити мінімальну зарплату та встановити її не нижче прожиткового мінімуму.

Мітингуючі також вимагали провести політичну реформу влади і запровадити парламентську модель управління, підпорядкувати Президента парламенту і відкликати миротворчий контингент з Іраку.

Учасники мітингу назвали нахабним обманом старшого покоління пенсійну реформу і засудили політику Кучми, Януковича та їхніх ставлеників у Дніпропетровську.

Мітинг закінчився близько 11:00.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus