УКРАЇНА

17:33

23.05

Дві третини нардепів приховали свої доходи

Дві третини нардепів приховали свої доходи

0

  У відведений законом термін - до 1 травня - свої декларації про доходи опублікували лише 153 народні депутати

Згідно з антикорупційним законодавством, депутати повинні подати декларації до Апарату ВР до 1 квітня, а протягом 30 днів після подачі декларації повинні бути опубліковані в офіційних виданнях парламенту.
«Станом на 26 квітня громадський рух «Чесно» виявив лиш 153 з 444 декларацій парламентаріїв у публічних джерелах: у щотижневому журналі Верховної Ради «Голос України» було опубліковано 100 декларацій, на персональних сторінках народних депутатів на сайті ВР - 18 декларацій, на особистих сайтах депутатів - 13, в інших засобах масової інформації або соцмережах ще 15 парламентаріїв оприлюднили дані про доходи та майно», - зазначають активісти.
Так, вимоги законодавства виконали члени фракції УДАР, які всім складом - 42 депутати - опублікували свої декларації в «Голосі України». На другому місці за кількістю опублікованих декларацій - ВО «Батьківщина» (56 депутатів). Разом з тим нардепи від ВО «Свобода» не поспішають показувати зароблене протягом 2012 року - широкій громадськості доступні декларації лише 11 «свободівців».
На третьому місці - фракція Партії регіонів - 27 депутатів оприлюднили свої доходи. Також 15 позафракційних депутатів опублікували свої декларації у відкритих джерелах.
Найменше декларацій показали депутати фракції КПУ - тільки 2 нардепів оприлюднили дані про свої доходи (Бабич В., Калетник А.).
Серед 5 голів фракцій оприлюднили свої декларації тільки двоє - Віталій Кличко та Олег Тягнибок.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus