УКРАЇНА

08:41

20.06

Влада

Луценко не сподівається, що Президент звільнить тих, зробив Тимошенко «зечкою»

0

Президент Віктор Янукович навряд чи зніме з посад тих посадовців, хто був причетний до ув’язнення екс-прем´єра Юлії Тимошенко

 Як повідомили «Коментарям» у «Народній самообороні», про це, коментуючи рішення ЄСПЛ у справі Тимошенко, заявив екс-міністр МВС Юрій Луценко.

Він вважає рішення суду про незаконний арешт  Тимошенко «абсолютно передбачуваним».

«Не доводиться розраховувати, що гарант Конституції - він же організатор політрепресій - зніме з посад причетних до скоєного посадового злочину осіб», - зазначив Луценко.

На його думку, рішення суду означає, що «за вказівкою Януковича організована прокурорсько-суддівська група, свідомо порушила ратифіковану Верховною Радою міжнародну конвенцію, яка, згідно з українським законом, і при старому і при новому КПК є джерелом права в Україні».

 «Отже, доведеться знімати такого гаранта. Але спочатку Юлія Тимошенко має бути звільнена. Її арешт - незаконний. Це вже не політичне гасло, а правовий висновок», - підкреслює Луценко.

Як повідомляли «Коментарі», 30 квітня стало відомо рішення ЄСПЛ за скаргою Тимошенко: Європейський суд з прав людини одноголосно визнав порушення ст.5 п.1, 4 і 5 Конвенції з прав людини, а також ст.18 Конвенції. Таким чином, ЄСПЛ визнав, що арешт і утримання під вартою Юлії Тимошенко є незаконними і здійснювалися з політичних мотивів.

Разом з тим, ЄСПЛ відхилив скаргу Тимошенко на тортури і незаконне відеоспостереження. На думку захисника Тимошенко Валентини Теличенко, Європейський суд дійшов висновку, що умови перебування Тимошенко у в´язниці не були відповідними, однак це ще не тортури в розумінні тортур.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus