УКРАЇНА

17:50

21.05

Влада

ЄС дає Україні сигнали, що асоціація можлива, - політолог

0

    Те, що переговори між Україною та ЄС вийшли на рівень обговорення економічних питань, свідчить про готовність Євросоюзу до позитивного рішення про асоціацію

Таку думку висловив директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський, коментуючи попередні підсумки візиту першого віце-прем´єра Сергія Арбузова до Брюсселя для проведення переговорів з представниками Єврокомісії.

«Раз європейці продовжують говорити з нами про економічні речі, вони явно демонструють, що двері в ЄС для нас відчинені, і вони готові продовжувати співпрацю. Я вважаю, що цей режим переговорів нагадує підготовку до позитивного рішення про підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Якщо на рівні першого віце-прем´єра проходять такі важливі переговори, це означає, що якийсь попередній політичний консенсус знайдений. Тому я до таких переговорів ставлюся як до підготовки до позитивного рішення», - зазначив Погребинський.

Нагадаємо, 30 квітня завершується візит першого віце-прем´єр-міністра Сергія Арбузова до Брюсселя.

У ході цієї поїздки він обговорив з представниками ЄК питання створення ЗВТ, розширення торговельного співробітництва, збільшення інвестицій, залучення передових технологій для модернізації економіки, а також ряд проблемних питань, з якими стикаються європейські компанії в Україні. Для цього була проведена спеціальна зустріч з представниками великого європейського бізнесу.

Крім того, Арбузов розповів про хід реалізації реформ, які є обов´язковою умовою для підписання Угоди про асоціацію.

15 травня поточного року Єврокомісія має прийняти попереднє рішення про можливість укладення УА з Україною. Цей же документ передбачає і створення Зони вільної торгівлі.    

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus