УКРАЇНА

04:09

28.05

Сергій Арбузов провів зустріч з керівниками великих європейських компаній

Сергій Арбузов провів зустріч з керівниками великих європейських компаній

Європейським компаніям запропонували збільшувати інвестиції в Україну

0

Перший віце-премєр-міністр Сергій Арбузов провів зустріч з керівниками великих європейських компаній

Вона відбулась в межах його візиту до Брюсселя для проведення переговорів з представниками Європейської комісії. Зустріч була організована у форматі «бізнес - влада» для прямої розмови між керівником економічного блоку українського уряду та зарубіжними інвесторами - членами Європейської бізнес-асоціації.

Представників іноземних компаній ознайомили з діями уряду з поліпшення умов для іноземних інвесторів в країні, а також подальші плани з проведенія реформ, які створять в Україні сприятливий бізнес-клімат.

«Ми поінформували представників європейського бізнесу про заходи, які вживаються урядом щодо створення сприятливого регуляторного середовища для залучення інвестицій та поліпшення бізнес-клімату. У межах цих заходів ми вже спростили процедуру реєстрації підприємств, отримання ними статусу платника ПДВ, постановку на податковий облік. Ми і надалі плануємо продовжувати лібералізацію податкового законодавства, зокрема зниження податкового навантаження з ПДВ, доопрацювання системи адміністрування цього податку. Серед нових напрямків роботи держави зі створення комфортних умов ведення бізнесу буде спрощено митний контроль», - розповів Арбузов.

Під час зустрічі він попросив представників великого європейського бізнесу сприяти підписанню Угоди про Асоціацію з ЄС, яка також передбачає створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

«Ми розраховуємо, що функціонування поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС дозволить Україні не тільки розширити свої експортні ринки, але і наростити імпорт передових технологій з ЄС для прискореної модернізації нашої економіки. А для європейських експортерів та інвесторів створення ЗВТ з Україною усуне значну кількість бар´єрів і відкриє нові бізнес-можливості в Україні», - сказав перший віце-прем´єр.

Участь у зустрічі з боку європейського бізнесу взяли керівники компаній аграрного, фінасово-інвестиційного, виробничого та фармацевтичного секторів, що є членами Європейської бізнес-асоціації.

Перший віце-прем´єр зі свого боку запевнив, що Україна проводить реформи, які повинні поліпшити інвестиційний клімат і висловив надію, що європейські компанії будуть створювати і розширювати свій бізнес в Україні.

«Ми проводимо цю зустріч, щоб почути з перших вуст, що заважає європейським компаніям і готові впроваджувати реформи, які забезпечать нам зростання інвестицій», - запевнив Арбузов.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus