УКРАЇНА

18:42

22.05

Україна вже досягла суттєвого прогресу щодо кожного з цих критеріїв

Україна вже досягла суттєвого прогресу щодо кожного з цих критеріїв

Україна проводить реформи, яких вимагав ЄС, - Арбузов

0

    Перед Україною стоїть амбітне завдання з проведення реформ для підписання Угоди про асоціацію з ЄС, і уряд не має наміру відступати від цих цілей

Про це заявив перший віце-прем´єр Сергій Арбузов під час сьогоднішньої зустрічі в Брюсселі з Янушем Левандовським, членом Європейської Комісії з питань фінансового програмування і бюджету.

«Перед нами стоїть ряд амбітних і принципових завдань, від успішного виконання яких залежить можливість функціонування української економіки в умовах поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС. У першу чергу   йдеться про адаптацію нашого законодавства, а також про проведення відповідних системних реформ. Як перший віце-прем´єр, керівник економічного блоку уряду я безпосередньо причетний до цього процесу», - заявив Арбузов.

Коментуючи виконання раніше поставлених Євросоюзом умов для підписання Угоди про асоціацію, перший віце прем´єр запевнив, що Україна вже досягла істотного прогресу щодо кожного з цих критеріїв.

«Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Переконаний, що Україна та ЄС спільними зусиллями досягнуть необхідних критеріїв, і взаємовигідна стратегічно важлива Угода про асоціацію буде підписана під час саміту «Східного партнерства» 28-29 листопада у Вільнюсі», - заявив Арбузов на зустрічі з єврокомісаром Левандовським.

У свою чергу, Януш Левандовський запевнив у позитивному ставленні до інтеграції України в європейське співтовариство. За його словами, литовське головування в ЄС, яке розпочнеться з 1 липня, особливо сприятиме просуванню в цьому напрямку, а розвиток відносин з Україною буде одним із пріоритетів головування Литви в ЄС.

Перший віце-прем´єр також висловив сподівання, що 15 травня під час розгляду Колегією Єврокомісії рішення про підписання Угоди про асоціацію його співрозмовник підтримає Україну.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus