УКРАЇНА

00:19

25.05

Влада

Продовжуючи «закручувати гайки», влада грає з вогнем - експерт

0

 До початку літнього затишшя уряду необхідно встигнути анонсувати новий «порядок денний», так звану «дорожню карту», ​​яка буде містити не «косметичні», а трансформаційні ініціативи, здатні якщо не відродити довіру до влади, то щонайменше розсіяти негативізм і апатію, давши надію на поліпшення

Таку думку висловив політичний експерт Володимир Цибулько.

 «Якщо влада не почне діяти у форматі хоча б видимого «служіння» на благо держави і народу, а продовжить нинішню політику сили, тиску, ідеологічного та майнового розриву з реаліями цієї країни, може в одну мить сама опинитися в ситуації неможливості самозбереження. Потужну поляризацію суспільства необхідно редукувати, соціальна політика має по праву зіграти роль першої скрипки, запропонувавши дієві заходи боротьби з бідністю населення. Королевська, як не парадоксально, може продовжити імунітет влади через впровадження лояльної  соцполітики, або навпаки, вбити «останній цвях у кришку труни» цього уряду і президента, якщо почне за образом і подобою «закручувати гайки», - вважає експерт.

На думку Цибулька, соціальна політика влади останніх років здійснювалася за залишковим принципом.

«Якщо згадати виплати за боргами Ощадбанку СРСР, то слідом за Тимошенко, яка ініціювала їх і яку потім назвали популісткою, цю лінію продовжив і Янукович. Перманентне підвищення пенсій і зарплат на неадекватні порівняно з інфляційними показниками суми виглядає насмішкою влади над збіднілим населенням. Все перераховане свідчить про те, що в уряду Азарова не було розроблено ефективних соціальних програм, які б можна було в статусі національних, системно здійснювати з метою підвищення рівня життя людей. Якщо ж щось подібне не з´явиться в найближчим часом, влада піддає себе небезпеці не втримати ситуацію перед викликом народної маси, що самоорганізується», - підкреслив політолог.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus