УКРАЇНА

05:26

22.05

Зараз в СБУ служать як військові, так і цивільні особи

Зараз в СБУ служать як військові, так і цивільні особи

СБУ має намір відмовитися від співробітників у погонах

0

Служба безпеки України готова до поступового переходу на комплектування цивільними співробітниками

Про це заявив заступник глави СБУ Володимир Поротько, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами заступника голови СБУ, «сьогодні в дуже багатьох країнах-членах Європи спеціальні служби діють у рамках військової або змішаної структури (є військовослужбовці та цивільні особи)».

«На сьогоднішній день в СБУ також проходять службу військовослужбовці, працюють державні службовці, і люди, які працюють за вільним наймом, тому ми можемо говорити, що існує змішана система. І ми готові розглядати перспективи переходу до цивільної структури», - зазначив Поротько.

Відповідаючи на питання, чи готова СБУ до демілітаризації, він уточнив, що на сьогоднішній день на всіх посадах введена подвійна тарифікація, тобто ці посади можуть обіймати як військовослужбовці, так і цивільні особи.

При цьому заступник глави СБУ підкреслив, що такий процес переходу повинен бути поступовим: «Одночасний перехід пов´язаний з дуже великим бюджетним навантаженням, звільненням великої кількості людей з військової служби. Якщо це робити відразу, то це просто нереально навіть з фінансової точки зору».

«Ми вважаємо, що це можна зробити поступово шляхом переведення в цивільні рамки підрозділів, які не займаються контррозвідувальною та оперативно-розшуковою діяльністю», - сказав він, не уточнивши, як довго може затягнутися в часі процес демілітаризації СБУ. 

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus