УКРАЇНА

16:34

22.05

Банкова зацікавлена ​​дискредитувати канал

Банкова зацікавлена ​​дискредитувати канал

Хто робить політику на скандалі з ТВі

0

Навіть якщо корпоративний конфлікт на телеканалі ТВі «розрулять», осад у глядачів залишиться

Сьогодні головною темою дня стали події навколо єдиного опозиційного телеканалу в країні ТВі. Цей конфлікт, що має всі ознаки корпоративного, старанно намагаються перевести у політичну площину.

Все почалося з появи інформації про те, що замість Наталії Катеринчук пост гендиректора телеканалу обійняв Артем Шевченко, який раніше працював на СТБ та «1+1». Проте основним яблуком розбрату стало повідомлення про зміну інвестора телеканалу. Новим власником каналу назвали громадянина США Олександра Альтмана, нібито пов´язаного зі старим власником телеканалу Володимиром Гусинським. Нинішній власник телеканалу Костянтин Кагаловський негайно назвав такі дії спробою рейдерського захоплення, що ознаменувало початок «війни за ТВi». Варто відзначити, що конфлікт між Кагаловським і Гусинським навколо цього медіа-ресурсу триває не перший рік. І хоча найчастіше сторони намагалися не виносити сміття з хати, тепер протистояння таки перейшло в публічну площину.

Після цього в ЗМІ відразу почали звучати різні конспірологічні версії про політичні мотиви конфлікту. Деякі експерти відразу згадали про те, що Олександр Альтман колись був радником екс-міністра палива та енергетики. Щоправда, переплутали, спочатку назвавши його помічником Юрія Бойка. Хоча Альтман був радником міністра часів уряду Тимошенко - Юрія Продана. А тут ще темний образ Гусинського тяжіє. Не виключено, що потім згадають і про те, що Наталя Катеринчук, яка раніше працювала на телеканалі НТН, нібито має якісь зв´язки з Едуардом Прутніком. А Артем Шевченко з його «плюсівським» минулим, мовляв, мало не «засланий козачок» Ігоря Коломойського. І тут же можна заговорити про «руку Банкової», хоча в самому конфлікті її, швидше за все, немає. А ось те, що все це будуть їй приписувати, Банковій дуже навіть вигідно. Чому? Головним чином тому, що на єдиний опозиційний канал найближчим часом чекають дуже негативні наслідки.

Наразі ТВі для протестного електорату грає роль останньої інформаційної інстанції, що доносить істини про владу. Власне, це та сама інформаційна віддушина для половини України, якою свого часу був «5-й канал». Коли пил розвіється - а Кагаловський обіцяє, що розв’яже конфлікт протягом доби - може виявитися, що імідж телеканалу вже неабияк зіпсований, а репутація - підмочена. Адже після всіх цих розбірок, незалежно від того, зміниться керівництво каналу чи ні, зміниться інвестор чи ні, будуть якісь зміни у форматі чи ні, частина постійних глядачів буде шукати «між рядків» політичні відгомони корпоративного протистояння. Навіть якщо шукати буде нічого. І саме в цьому - посіяти сумніви в неупередженості непідконтрольного владі каналу - зацікавлена ​​Банкова.

У цьому контексті у досить складній ситуації опинився колишній гендиректор ТВі Микола Княжицький, який заробив на цьому телеканалі собі скоринку нардепа. З одного боку, він офіційно вже не має жодного стосунку до каналу, а з іншого - зобов´язаний мати думку з приводу того, що відбувається. Він же вирішив фактично усунутися від конфлікту. Однак те, що від TВi «морозиться» його творець, а нині опозиційний нардеп, ще більше посилить підозри глядачів у тому, що на каналі йде все вже не так, як треба. А це, у свою чергу, боляче б´є по всій опозиції, а тому навряд чи скандал навколо TВi вщухне найближчим часом і припинить обростати політикою.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus