УКРАЇНА

05:30

24.05

Влада

На травневі свята буде багато міліції

0

Охороняти громадський порядок у період свят 1 і 9 Травня будуть близько 20 тисяч співробітників міліції і 1тис.700 військовослужбовців Внутрішніх військ. Про таке рішення Міністерства внутрішніх справ повідомив начальник департаменту суспільної безпеки МВС Олександр Савченко, повідомляють «Українські Новини».

«МВС, як завжди, серйозно готується до весняного періоду, на який припадають свята 1 Травня і 9 Травня», - сказав Савченко.

Він повідомив, що за інформацією МВС, 1 травня планується проведення масових заходів у 463 населених пунктах, очікується участь більш ніж 500 тис. людей. Основними організаторами масових акцій є обласні державні адміністрації і низка політичних партій. Планується проведення 167 культурних, спортивних, розважальних акцій і майже 748 політичних заходів - мітингів, зборів, демонстрацій, церемоній покладання квітів.

За словами Савченка, МВС очікує найбільш численні акції в Донецькій і Харківській областях, у Криму і Києві і закликає прихильників політичних партій проводити свої заходи в рамках законодавства.. Для охорони правопорядку в Києві МВС має намір залучити 6,5 тис. правоохоронців, повідомив він.

Савченко також зазначив, що 1-3 травня в Каховці (Херсонська область) відбудеться Міжнародний фестиваль «Таврійські ігри», у якому, за попередніми даними, візьмуть участь близько 80 тис. чоловік. Для забезпечення громадського порядку на фестивалі МВС залучить близько 100 співробітників спецпідрозділу «Беркут» і патрульно-постової служби з Дніпропетровської, Запорізької та Одеської областей, а також 100 військовослужбовців Внутрішніх військ.

За даними міліції, 1 травня 2003 року масові акції пройшли в 910 населених пунктах, у них взяли участь близько 450 тис. чоловік.

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва обмежив проведення партіями масових акцій у центрі Києва 1 травня.

У свою чергу, Галицький районний суд Львова обмежив проведення демонстрацій у Львові 1 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus