УКРАЇНА

11:08

22.05

Влада

«Укрзалізниця» запроваджує новий графік руху потягів

0

30 травня Державна адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» запроваджує новий графік руху пасажирських потягів на 2004-2005 рр, повідомляє «LIGA ONLINE».

Як зазначалося вчора на засіданні представників Міністерства транспорту України, на якому розглядався рівень готовності шляхово-транспортного комплексу України для забезпечення масових перевезень пасажирів у літній період 2004 року, одним з головних завдань є підготовка рухомого складу. Для забезпечення літніх пасажирських перевезень у 2004 році планується задіяти 570 електровозів, 270 тепловозів, 138 дизельних потягів, 307 електропоїздів і 6434 пасажирських вагонів. Крім того, роботу почнуть 24 пари нових поїздів, змінено маршрут проходження 27 пар потягів, 4 парам потягів змінено періодичність руху.

Для продажу залізничних квитків у літній період на вокзалах планується додатково відкрити 217 кас. Створюється мережа кас попереднього продажу квитків в обласних центрах і великих містах, а також доставка проїзних документів безпосередньо замовникам. У Кримському регіоні буде організовано продаж квитків за допомогою 7-ми пересувних радіо-кас, на вокзалах працюватимуть 38 сервіс-центрів.

У 2004 році «Укрзалізниця» продовжує проводити благодійні акції, зокрема, безкоштовно перевозити дітей у віці до 16 років. Особлива увага буде приділятися організації перевезень дитячих груп, гарантуванню безпеки перевезень залізничним транспортом. Планують встановити контроль за рухом потягів з дітьми. Залізнична адміністрація також надає окремі пільги інвалідам і учасникам Великої вітчизняної війни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus