УКРАЇНА

05:47

18.03

Влада

З 1 травня може закритися половина валютних обмінних пунктів

0

До обов’язкового використання касових апаратів не готові більш ніж половина пунктів обміну валюти. У зв’язку з цим, НБУ звернувся до Державної податкової адміністрації з проханням перенести введення касових апаратів для обмінних пунктів на 15 травня. Про це повідомляють «Факти, ICTV».

«За нашими оперативними даними станом на 1 травня буде працювати до 40% валютних обмінних пунктів. На великий жаль, нам не вдалося перенести термін введення цих апаратів ще на один місяць. Але ми це робили вже тричі, і з урахуванням цього банкам України необхідно було до цього підготуватися», - заявив перший заступник голови НБУ Арсеній Яценюк.

За його даними, при загальній кількості працюючих пунктів обміну 2916, апарати реєстрації розрахункових операцій купили близько 1700 пунктів, а змогли зареєструвати в органах державної податкової служби лише 1413 з них. При цьому основними покупцями касових апаратів виступили банки, тоді як понад половина обмінників належить їхнім агентам.

Яценюк також сказав, що ніяких проблем з валютно-обмінними операціями в місцях особливого скупчення (аеропорти і вокзали) не буде. Він також наголосив, що НБУ звернувся до банків із проханням не спекулювати на такій ситуації і не збільшувати валютний курс.

Уряд тричі переносив терміни встановлення касових апаратів в обмінних пунктах: з 1 липня 2003 року на 1 березня 2004 року, а потім – на 1 травня.

Асоціація українських банків зверталася до прем’єр-міністра Віктору Януковича з проханням перенести крайній термін встановлення касових апаратів в обмінних пунктах на вересень 2004 року.

Кількість пунктів обміну валют в Україні за 2003 рік зменшилась на 2,4% (з 3703 до 3616), причому число тих, котрі працювали за агентськими угодами, зменшилося на 9,2% (з 2221 до 2016), а банківських – збільшилась на 8% (з 1482 до 1600).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus