УКРАЇНА

21:08

24.04

Влада

Кучма: Україна хоче від ЄС визначеності

0

Президент Леонід Кучма критикує Європейський Союз за те, що він не дав Україні чіткого сигналу щодо можливості її членства в об’єднанні. Про це український президент заявив у Варшаві, виступаючи на пленарному засіданні Європейського економічного форуму на тему «Європа поза кордонами ЄС», повідомляють «Українські Новини».

Леонід Кучма також закликав Європейський Союз чітко позначити євроінтеграційні перспективи України.

«Ми не одержали чіткого сигналу, що нас хочуть бачити в Євросоюзі», - сказав Кучма. І нагадав, що Україна дотепер не одержала від ЄС статус країни з ринковою економікою.

Президент зазначив, що лякає не те, що членом ЄС Україна може стати через тривалий час, а невизначеність європейських перспектив України.

«Нас абсолютно не лякає, якщо через 50 років нас приймуть до ЄС. Найстрашніше - це невизначеність. За останні роки ми не одержали жодного чіткого сигналу, що Україну хочуть бачити в Євросоюзі «, - наголосив Кучма. І додав, що Україна хотіла б бачити чітку часову програму.

Український президент заявив, що на шляху Україна продовжить свій євро інтеграційний курс, під яким потрібно розуміти орієнтованість на внутрішні перетворення.

Як повідомлялося, сьогодні Леонід Кучма прибув у Варшаву для участі в Європейському економічному самміті.

У середу на прес-конференції Кучма розкритикував ЄС за нездатність сформулювати стратегічне бачення відносин з Україною.

1 травня 2004 року до складу ЄС ввійдуть 10 країн: Словаччина, Словенія, Польща, Чехія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Мальта і Кіпр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus