УКРАЇНА

10:42

22.05

Влада

АЕС застрахували на 15 млн. доларів

0

Ядерний страховий пул, який об’єднує 19 страхових компаній, застрахував ризики можливих катастроф на чотирьох українських атомних електростанціях на 15 млн. доларів США. Про це повідомляють «Українські Новини».

Планується, що Ядерний страховий пул застрахує ризики на українських АЄС на суму близько 70 млн. доларів США. Однак Ядерний страховий пул може брати на себе відповідальність у розмірі не більше 15 млн. доларів, решта 55 млн. доларів мають бути перестраховані. Зараз переговори про перестрахування цієї суми ведуться з російськими перестрахувальниками.

Загальна сума, на яку мають бути застраховані українські АЕС, становить близько 220 млн. доларів. Українські страхувальники вже провели попередні переговори про перестрахування суми, якої бракує, з чеськими і британським ядерними страховими пулами. Зараз на українських АЕС почалася робота з підготовки до технічної експертизи перестрахувальників.

Договір про страхування дозволяє «Енергоатому» одержати постійну ліцензію на експлуатацію АЕС. Чотири українські АЕС не мають постійних ліцензій на експлуатацію ядерних установок через відсутність страховки ядерних ризиків.

У 1996 році Україна підписала Віденську конвенцію про цивільну відповідальність за ядерну шкоду, яка вимагає від оператора ядерних установок страхувати ядерні ризики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus