УКРАЇНА

20:55

22.05

Влада

Суд може обмежити демонстрації в Києві

0

Шевченківський районний суд Києва завтра має винести постанову про часткове обмеження руху демонстрацій 1 травня. Про це заявив начальник головного управління з питань внутрішньої політики Київської міськадміністрації Олександр Петік, повідомляє «Українська правда».

За словами Петіка, міськадміністрація була змушена звернутися до суду, щоб не допустити зіткнень колон демонстрантів від різних політичних сил. «Для того, щоб не було інцидентів, ми діємо по-чиновницьки», – сказав Петік.

Він повідомив, що народний депутат блоку “Наша Україна” Роман Безсмертний подав заявку на проведення демонстрацій з чотирьох боків центральних вулиць Києва до Європейської площі. Водночас, за словами Петіка, що назустріч цим колонав – з вулиці Грушевського – будуть рухатися комуністи. Петік зазначив, що Безсмертний поки що не прийняв пропозицію міської влади про обмеження руху двома потоками до Михайлівської площі.

Представник Київської міськадміністрації також повідомив, що 1 травня на Хрещатику відбуватимуться спортивні, культурно-розважальні заходи, концерти самодіяльних колективів, – ці заходи організовують профспілки Києва. Тому, за словами Петіка, передбачається, що комуністи і соціалісти пройдуть вулицею Грушевського до Європейської площі, де відбудеться мітинг. «Без демонстрації на Хрещатику, (як йшлося в їхній заявці – Авт.) комуністи і соціалісти покладуть квіти до пам’ятника Леніну на бульварі Шевченка», – сказав Петік.

Прогресивним соціалістам, за його словами, було запропоновано зібратися іншим часом на Європейській площі і провести мітинг під аркою Дружби народів.

Компартії робітників і селян (КПРС) запропоновано зібратися біля Палацу спорту (у заявці мова йде про 7 тисяч осіб). До пам’ятника Леніну вони будуть йти через вулиці Грушевського, Софіївську і майдан Незалежності.

Уперше, як відзначив Петік, на демонстрацію вийдуть представники Партії регіонів України. Вони зберуться на площі Лесі Українки і пройдуть до Печерської лаври.

Представники СДПУ(о) пройдуть по вулиці Грушевського до будинку Верховної Ради, де передбачається проведення мітингу.

Відповідаючи на питання журналістів про загальну кількість учасників першотравневих мітингів і демонстрацій, Петік відзначив, що орієнтуватися можна тільки на практику минулих першотравневих свят. За словами Петіка, кількість комуністів очікується близько 2 тисяч осіб, представників КПРС – близько 200 чоловік, однак цього разу вони водали заявку на 7 тисяч осіб.

За словами Петіка, від Союзу анархістів надійшла заявка на участь в мітингу біля пам’ятника Шевченкові 20 тисяч чоловік, але, після того, як вони довідалися, що там не буде представників «Нашої України», скоротили цю цифру до 800.

«Ліві - праві мають поважати не тільки собі подібних, але і людей аполітичних», - додав Петік і закликав киян до порозуміння і толерантності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus