УКРАЇНА

16:45

20.05

Влада

ММК ім. Ілліча не вистачає коксу

0

Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (ММК ім. Ілліча, Донецька обл.) змушений зупинити одну з доменних печей через значні проблеми із забезпеченням коксом.

Про це повідомив у вівторок заступник головного економіста - начальник економічного відділу ММК ім. Ілліча Олександр Федосов на спільному засіданні Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) і Федерації роботодавців України (ФРУ) з питання стабілізації цінової ситуації в Україні.

Після засідання О. Федосов пояснив агентству «Інтерфакс-Україна», що коксохімічні підприємства або вимагають за кокс непомірно високу ціну, або відмовляються поставляти його метпідприємствам, надаючи перевагу експортові продукції.

Доменна піч №5 обсягом 2,3 тис. кубічних метрів виробляє близько 4 тис. тонн чавуна на добу.

Усього на комбінаті 5 доменних печей.

У січні-березні комбінат збільшив виробництво чавуну на 9,9% у порівнянні з аналогічним періодом 2003 року до 1370,8 тис. тонн.

2003 рік комбінат закінчив з чистим прибутком 820,317 млн. гривень, збільшивши чистий доход у порівнянні з 2002 роком на 46,2%, або на 2616,73 млн. гривень до 8283,9 млн. гривень.

Комбінат спеціалізується на виробництві листового прокату, залізорудного агломерату, передільного чавуну, литих і катаних слябів, безшовних і зварених труб і газових балонів.

За даними комбінату, 88,59% його акцій належить компанії «Ілліч-Сталь» (Маріуполь).

60% акцій ЗАТ «Ілліч-Сталь» належить Організації орендарів ММК ім. Ілліча.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus