УКРАЇНА

02:45

22.06

Влада

Лубківський: Україна – не Гондурас

0

Міністерство закордонних справ України вважає, що в українських підприємств є шанси взяти участь у відновленні Іраку. «Ми вважаємо, що питання нашої участі з відновлення Іраку залежить винятково від бажання, від активності і від відповідного професійного рівня українських підприємців, що хочуть взяти участь у відновленні», - повідомляє зі слів керівника прес-служби МЗС Маркіяна Лубківського «Інтерфакс-Україна».

Лубківський наголосив, що жодних політичних рішень з цього питання не приймалося і прийматися не буде. «Ми закликаємо всі українські підприємства, у яких є для цього можливості та відповідний потенціал, після стабілізації ситуації в Іраку більш активно брати участь у відбудовчих процесах у цій країні», – сказав керівник прес-служби МЗС.

Лубківський також спростував твердження про те, що мотивацією відправлення українського контингенту до Іраку були економічні фактори. «Єдиним мотивом, що змусив Україну відправити свій контингент в Ірак, було прагнення і бажання бути активним і відповідальним учасником сучасних міжнародних процесів», – сказав він. Лубківський також заявив, що Україна не збирається виводити свій контингент з Іраку. «Україна – не Гондурас, і Україна – не Іспанія», – сказав Лубківський і сказав, що Україна не збирається бути слабкою ланкою в ланцюзі проти сучасних погроз.

Нагадаємо, учора народний депутат фракції КПУ Георгій Крючков заявив, що участь України у відновленні економіки Іраку перестала бути актуальною у зв’язку з початком народного повстання. Крючков також сказав, що мотивація для направлення українських миротворців в Ірак була саме економічна, однак, за його словами, Україні не варто розраховувати на те, що їй запропонують якісь контракти з відновлення Іраку. Водночас , Крючков заявив, що Україна має активніше діяти, щоб взяти участь в роботах з відновлення Іраку, і нагадав, що до українських фахівців в Іраку завжди було добре ставлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus