УКРАЇНА

08:17

22.06

Влада

Фінляндія теж цікавиться виборами президента в Україні

0

Фінляндія з великою зацікавленістю спостерігатиме за перебігом президентських виборів в Україні. Про це сказав спікер Едускунти (парламенту) Фінляндської Республіки Пааво Ліппонен під час зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, який перебуває у Гельсінкі з офіційним візитом, повідомляє УНІАН.

Український спікер розповів своєму фінському колезі про внутрішньополітичну та економічну ситуацію в Україні. Литвин зазначив, що “для нас вкрай важливо синхронізувати політичні та економічні зміни, і в цьому плані критично важливими будуть президентські вибори”.

За його словами, вибори “покажуть, в якому напрямі Україна розвиватиметься в наступні 10 років і в найближчій перспективі”. Литвин додав, що це вибори “не просто глави держави, а векторів розвитку України”.

Володимир Литвин зазначив, що Україна зацікавлена у тому, щоб вибори відбулись прозоро і демократично. І підкреслив, що за цих обставин зростає роль і відповідальність парламенту.

Сторони також обмінялись інформацією щодо виборчого законодавства та організації виборчого процесу.

Фінський спікер, у свою чергу, зазначив, що візит голови Верховної Ради України “дуже важливий як для парламенту, так і для народу Фінляндії”. Він сказав, що Фінляндія дуже зацікавлена у розвитку відносин між двома країнами, зокрема і на парламентському рівні. За його словами, Україна для Фінляндії є дуже важливою державою, і, на його переконання, “у нас великі можливості для співпраці”.

У свою чергу, Володимир Литвин висловив сподівання, що співпраця між Україною та Фінляндією, зокрема, на рівні парламентів, “не буде обмежуватись лише візитами, а ми налагодимо тісні взаємини на рівні комітетів і депутатських фракцій”. При цьому український спікер підкреслив, що, на його думку, ”ця робота буде на користь не лише нашим країнам, а й всьому європейському співтовариству”.

Перед цим відбулась зустріч двох спікерів “віч-на-віч”, під час якої П.Ліппенен підкреслив, що Фінляндія виступає за наближення країн Балтії до України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus