УКРАЇНА

07:58

25.05

Влада

Українські морські піхотинці стануть миротворцями ООН

0

Одним з головних завдань морської піхоти Військово-морських сил України є участь у миротворчих операціях під егідою ООН, заявив головнокомандувач українського флоту контр-адмірал Ігор Князь, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

В інтерв’ю журналістам після зустрічі в Севастополі з заступником командувача Силами морської піхоти США в Європі генерал-майором Джеком Дейвісом І.Князь зазначив, що під час подальшого реформування в українському флоті буде створена бригада морської піхоти, що складається з окремих батальйонів. Одним із завдань цього з’єднання і буде участь у миротворчих операціях.

Для того, щоб готувати морську піхоту «потрібні відповідні навчальні центри, полігони, тому ми пропонуємо розглянути полігон у Старому Криму як полігон для підготовки миротворчих підрозділів», вважає головком ВМС України. «Там би могли вести підготовку не тільки морські піхотинці українських Військово-морських сил, а й інші підрозділи Збройних сил України, що готуються до дій у миротворчих операціях», - сказав він.

На думку головнокомандувача ВМС України, під час підготовки таких підрозділів можна буде використовувати досвід морської піхоти США, особливо методику підготовки сержантського корпуса, а також офіцерів, насамперед, для виконання задач миротворчого характеру.

Загалом, як вважає І.Князь, у період реформування ВМС України цікавим буде досвід США в «визначені задач, що ставляться перед морською піхотою в системі оборони держави, і комплектуванні підрозділів військовослужбовцями контрактної служби».

Він також наголосив, що «Військово-морські сили мають дев’ятирічний досвід участі в навчаннях миротворчого характеру з морською піхотою Сполучених Штатів Америки».

З 26 по 29 квітня представники командування ВМС України і Сил морської піхоти США в Європі проводять заходи щодо підготовки до спільних командно-штабних навчань 2004 року і навчань морської піхоти ВМС України і США 2005 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus