УКРАЇНА

16:47

23.04

Влада

Крим: журналісти змагатимуться за премію “Криваве перо”

0

Сімферопольська громадська організація «Інститут регіональних мас-медіа» (ІРММ) почала здійснювати моніторинг засобів масової інформації Криму щодо публікацій, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Про це повідомляє ІМІ.

За словами директора ІРММ Османа Пашаєва, в рамках проекту працівники інституту будуть відслідковувати редакційні та авторські матеріали у друкованих ЗМІ Криму, що розпалюють міжнаціональні конфлікти, а потім ці матеріали будуть подаватися на експертизу політологам, соціологам, юристам, що оцінять їх за 10-бальною шкалою. Як пояснив Осман Пашаєв, 10 балів експерти надаватимуть за публікацію, що максимально розпалює ворожнечу.

За підсумками проекту будуть визначені переможці в номінаціях: «Криваве перо-2004», «Криваве слово» і ін. «Автор статті, яка заподіяла найбільшу шкоду міжнаціональному і межконфесіональному спокою на півострові, дістане звання «Антикримчанин року», – повідомив виконавчий директор ІРММ. За словами Пашаєва, після публічного оголошення результатів проекту почнеться кампанія масових судових розглядів від імені жителів Криму всіх національностей, що вважають себе ображеними.

Осман Пашаєв повідомив, що у перелік видань, які ІРММ буде моніторити, вже внесені газети «Кримський час», «Кримська правда» і «Голос Криму». Пашаєв зазначив, що це найбільш цікаві і масові газети Криму. Крім того, Пашаєв закликав усі кримські організації підтримати ідею моніторингу і надсилати на адресу Інституту регіональних мас-медіа копії публікацій, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу на півострові.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus