УКРАЇНА

20:54

22.05

Влада

«Сніжнянскхіммаш» поставив росіянам устаткування

0

ВАТ «Сніжнянскхіммаш» (м. Сніжне, Донецька область) виготовив і поставив основне технологічне устаткування для облаштованості Алєксєєвської дожимної станції (ДНС, Волгоградська область). Постачання устаткування проводилися разом із ЗАТ «Нефтеспецконструкция» (Російська Федерація).

Про це сказано в прес-релізі корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД, Донецьк), який має в розпорядженні редакція «proUA».

«Договір був підписаний у грудні 2003 р. На сьогоднішній день здійснене постачання всієї обговореної контрактом номенклатури (більш 10 одиниць крупнотоннажної ємнісної і сепараційної апаратури). Сума контракту не розголошується», - зазначається в прес-релізі.

У результаті реалізації намічених робіт на Алексєєвської ДНС нове обладнання буде сприяти поліпшенню екологічної обстановки, а також одержанню дешевої електроенергії.

За даними прес-служби ІСД, з огляду на своєчасне постачання і задовільну якість продукції, ВАТ «Сніжнянськхіммаш» має шанс перемогти в тендері на постачання устаткування в рамках другого етапу облаштованості Алексєєвської ДНС.

«У разі успішної реалізації намічених планів, можна буде говорити про перспективу подальшого розширення діяльності ВАТ «Сніжнянськхіммаш» у цьому регіоні Російської Федерації, тим більше, що раніше завод був одним з найбільших постачальників хімічної апаратури для АТ «Химпром» м. Волгоград. У планах заводу відновлювати втрачені та напрацьовувати нові господарські зв’язки з підприємствами Російської Федерації», - повідомляє прес-служба корпорації ІСД.

ВАТ «Сніжнянськхіммаш» є одним з лідерів з виробництва устаткування для нафтогазової, хімічної і харчової промисловості.

ВАТ має багаторічний досвід співробітництва із постачання устаткування на найбільші підприємства України і країни СНД. Зокрема «Сніжнянськхіммаш» співробітничає з РАТ «Газпром», ВАТ НК «Лукойл» (Росія), ВАТ «Казахойл» (Казахстан), а також із низкою українських підприємств - Лисичанським НПЗ, МК «Азовсталь», ММК «ім. Ілліча», Алчевським і Маріупольським КХЗ, Південноукраїнською АЕС та іншими підприємствами.

Стратегічним партнером ВАТ «Сніжнянськхіммаш» є корпорація ІСД. Разом з ІСД ВАТ «Сніжнянськхіммаш» брало участь у проектах корпорації на території України й у Середній Азії.

Корпорація ІСД, заснована 1995 року, є промисловим об’єднанням, що має великі пакети акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України і за кордоном. Здійснює також проекти у вугільній і енергетичній сферах.

ІСД за підсумками 2003 року дістав валовий прибуток у розмірі 421 млн. грн., обіг корпорації торік без обліку дочірніх підприємств становив 9325 млн. грн, що на 85% перевищує показник 2002 року (5035 млн. грн.). Оподатковуваний прибуток за 2003 рік становив 361 млн., при цьому корпорація нарахувала108 млн. грн. податку на прибуток.

Чистий прибуток за 2003 рік, за попередніми даними, становить 139,5 млн. грн., тоді як роком раніше - 5 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus