УКРАЇНА

02:13

25.05

Влада

Азаров: проситися в ЄС не треба

0

Перший віце-прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що курс на євроінтеграцію України не рівнозначний вступові в Євросоюз. «Ми зосередилися не на вступі, а на створенні в Україні економічних, соціальних і правових стандартів, що дозволять не проситися до ЄС, а спокійно вирішувати – чи вступати, чи ні», – передає слова Азарова «Українська правда».

«Україна довго й наполегливо прагнула одержати план приєднання до ЄС, а союз настільки ж довго уникав рішення цього питання», – сказав Азаров і додав: «Ми скоригували свої пріоритети: незмінний курс на євроінтеграцію України зовсім не рівнозначний вступові в Євросоюз».

За словами першого віце-прем’єра, чимало європейських держав зацікавлені вкладати капітал в Україну, однак інвесторів турбує питання політичних ризиків в зв’язку з президентськими виборами в Україні. «Я повторював, що політичних ризиків для інвесторів нема. Ризик є для певних представників української політичної еліти, але це природно в демократіях. При цьому жодна з еліт не думає про зміну економічного курсу, про відмову від ринкових принципів», - сказав Азаров, а також підкреслив, що у випадку існування політичного впливу на бізнес потрібно звертатися відразу в уряд, який “береться захищати права інвесторів у досудовому порядку».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus