УКРАЇНА

02:18

27.04

Влада

В Україні додалося козаків та каратистів

0

Майже п’яту частину від усіх громадських організацій, які були зареєстровані Міністерством юстиції України з початку року, складають об’єднання козаків та каратистів. Такі підсумки легалізації Мін’юстом об’єднань громадян у І кварталі 2004 року, повідомили «proUA» в прес-службі Міністерства юстиції.

Зокрема, Мін’юстом було зареєстровано 2 міжнародні козацькі організації та 2 всеукраїнські. А також 4 всеукраїнських громадських об’єднань прихильників карате, у тому числі з досить незвичними для українців назвами - “Федерація Кіокушин-кан Шогакукай Карате України” та “Федерація Фунакоші Шотокан Карате України”.

Загалом, за словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, з початку року Міністерством зареєстровано 46 громадських та 17 благодійних організацій. З них 76 відсотків зареєстрували свою юридичну адресу в Києві, що, за словами міністра, також є цьогорічною особливістю.

Лавринович також повідомив, що серед новоутворених цього року всеукраїнських та міжнародних громадських організацій переважали організації професійного характеру. Професійні ознаки, за якими українці забажали утворити громадські об’єднання, часом були досить несподіваними – Союз сприяння розвитку холодильної техніки та харчових технологій “Україна-Холод” або об’єднання громадян “Рада старійшин енергетиків України”.

Значну кількість серед зареєстрованих організацій складали також організації національних та дружніх зв’язків, молодіжні, об‘єднання ветеранів та інвалідів, патріотичні та фізкультурно-спортивні.

Жодної політичної партії, як повідомив Олександр Лавринович, Міністерством юстиції в 2004 році зареєстровано не було. Проте 2 партії висловили бажання змінити свої назви. Християнсько-ліберальна партія стала Християнсько-ліберальною партією України, а Соціал-Національна партія перереєструвала в Міністерстві юстиції свою назву на Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus