УКРАЇНА

02:15

27.05

Влада

В Україні вже розпочалася передвиборна кампанія, вважає Литвин

0

В Україні фактично вже почалася передвиборна кампанія і відбувається позиціювання політичних сил. Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з помічником заступника Державного секретаря США Стівеном Пайфером, повідомляють «Подробиці».

За словами Литвина, на сьогоднішній день парламент став центром політичного життя, і дуже важливо зберегти розуміння між депутатами, які представляють різні політичні сили у ВР. Він зазначив, що парламент має бути відповідальним за те, «щоб політичні процеси відбувалися прозоро і демократично».

Коментуючи питання відносин України та США, Литвин зазначив важливість налагодження системного співробітництва між парламентом України і Конгресом США. Спікер передав Пайферу лист для делегації Конгресу із запрошенням відвідати Україну з офіційним візитом у зручний для представників вищого законодавчого органу США час.

Своєю чергою, Стівен Пайфер висловив думку, що розширення контактів між Україною і США на рівні парламентів сприяло б кращому розумінню між народами обох країн, а також запевнив, що США буде сприяти налагодженню «гарних відносин між Верховною Радою і Конгресом».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus