УКРАЇНА

22:04

21.04

Влада

Створено Експертну групу з підготовки міжнародних договорів

0

Президент Леонід Кучма створив Експертну групу з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини і правову допомогу у цивільних і кримінальних справах, повідомили «Українські Новини».

Кучма своїм указом призначив заступника міністра юстиції Лідію Горбунову керівником Експертною групою з підготовки проектів міжнародних договорів.

Згідно з повідомленням, керівник Експертної групи уповноважений вести переговори про підготовку, прийняття текстів міжнародних договорів України про правові відносини і правову допомогу у цивільних і кримінальних справах після ухвалення в установленому порядку рішення про укладення (проведення переговорів про укладення) таких міжнародних договорів.

Указом встановлено, що пропозиції щодо укладення міжнародних договорів України про правові відносини і правову допомогу у цивільних і кримінальних справах, щодо проведення переговорів, складу делегацій на переговорах з цих питань подаються Мін’юстом у порядку, визначеному законом «Про міжнародні договори України», на підставі пропозицій Експертної групи.

Крім того, Л.Кучма доручив Кабінету Міністрів передбачити в проектах законів про державний бюджет кошти для забезпечення діяльності Експертної групи.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Кучма доручив Кабміну вжити додаткових заходів для виконання органами державної влади зобов’язань за міжнародними договорами України, а також актів і доручень Президента, що стосуються здійснення зовнішньополітичної діяльності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus