УКРАЇНА

08:04

20.04

Влада

«Центр» розвіє міф про парламентсько-урядову коаліцію?

0

Міф про парламентсько-урядову коаліцію повинен бути розвіяний, вважає народний депутат, член нової депутатської групи “Центр” Сергій Бичков. Таку думку він висловив в ефірі «Громадського радіо».

Бичков, зокрема, зазначив, що нова депутатська група прагне не лише того, щоб її робота була впливовою, а й “свого роду, приміром цивілізованої парламентської роботи”. Група повинна бути складовою частиною реальної гілки законодавчої влади, якою є український парламент, вважає народний депутат.

За його словами, нову групу створено “виключно для того, щоб запевнити виборців: не може так більше продовжуватися”.

“Міф про парламентсько-урядову коаліцію, він не тільки повинен бути розвіяний... І міф про „всесильність” деяких лідерів, я навмисне беру це в лапки, повинен бути також розвіяний” – зазначив Бичков.

І додав, що не може український парламент “відчувати на собі вплив диктаторської поведінки деяких політичних сил, які намагаються впливати на парламентські процеси”.

Народний депутат вважає, що те, що у групі “Центр” зібралися представники різних регіонів України дозволяє новоутвореній групі позиціонувати себе як загальноукраїнську парламентську силу .

“Ми вважаємо, що зібравши в нашій групі практично всю українську географію від Львівської області до Луганської і від півночі нашої країни до Криму.... Ми можемо себе позиціонувати, як загальноукраїнську парламентську силу” – зазначив він.

Водночас Бичков наголосив, що група уникатиме політичних заяв. “Ми зробили політичну заяву при реєстрації нашої групи. І всі депутати фракції будуть користуватися лише тими рамками, які ми самі для себе окреслили” – сказав він.

На його думку, те, що практично всі члени групи мають статус уповноваженого фракції, тільки підвищує відповідальність „один за всіх, всі за одного”. “Але це для якості парламентської роботи” – підкреслив Бичков.

На запитання, чи буде група “Центр” входити до парламентської більшості, Сергій Бичков відповів, що в парламенті повинна існувати більшість і опозиція, і додав, що до парламентської опозиції група себе не відносить.

“Тому що за своїми критеріями опозиціонер повинен розмовляти, а член більшості повинен робити таким чином, щоб приймались законопроекти” – пояснив він.

Водночас, зауважив Бичков, група “Центр” вже заявила про те, що не є членом парламентсько-урядової коаліції.

“Як заявив один наш колега Сергій Касьянов, на сьогоднішній день ми не бачимо свого місця в цій коаліції” – наголосив він, додавши, що, як фракція, як депутатська група, “Центр” намагатиметься впливати, в тому числі і на роботу уряду.

Сергій Бичков зауважив, що “Центр” не є членом парламентсько-урядової коаліції, оскільки, “як депутатська група, яка не базується на базі жодної партійної структури, не розуміє чому зараз йдеться про єдиного кандидата від парламентсько-урядової коаліції”.

“Хто розмовляв із депутатами? Хто взяв на себе відповідальність? Лідери фракцій? Тому багато депутатів відповіли для себе, що ми не визнаємо таких лідерів і я вважаю, що життя внесе корективи” – зазначив Бичков, і висловив припущення, що невдовзі “з’являться нові імена”.

Нагадаємо, 22 квітня заступник голови ВР Адам Мартинюк повідомив про створення нової депутатської групи «Центр», до складу якої ввійшло 16 депутатів. Новостворена група не обрала собі керівника. Тому будь-який її член може офіційно представляти групу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus