УКРАЇНА

12:40

20.06

Влада

Корупція понад все псує імідж міліції

0

46% українців негативно оцінюють діяльність правоохоронних органів, і тільки 9% - позитивно. 71,6% громадян називають причиною негативного ставлення до правоохоронних органів корупцію, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова з 2 по 8 квітня у всіх регіонах України. Опитано 2020 респондентів понад 18 років. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Про те, що правоохоронні органи «погано справляються» з покладеними на них завданнями щодо забезпечення особистої безпеки громадян, захисту прав і свобод громадян заявили 47,7% опитаних, захисту власності від злочинних зазіхань - 50,9%, з надання соціальної і правової допомоги - 47,8%, запобігання правопорушень і їх припинення - 46,0%, виявлення і розкриття злочинів 45,0%.

При цьому лише 26,6% респондентів вважають, що правоохоронні органи не справляються з гарантуванням безпеки дорожнього руху, 37,4% - з охороною і забезпеченням громадського порядку.

Найчастіше серед причин недоліків у роботі органів правопорядку громадяни називають низький рівень моральності і культури їхніх співробітників (53,3%), злиття правоохоронних органів із кримінальними структурами (42,1%), недостатній рівень фінансування (39,6%).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus