УКРАЇНА

11:49

24.04

Влада

Януковича від Давосу вже не відговорити

0

25-27 січня 2012 року відбудеться робочий візит Президента України Віктора Януковича до Швейцарії для участі у заходах Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Про це заявив глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави.

У ході роботи нинішнього засідання ВЕФ, тема якого - «Глобальні трансформації: формування нових моделей», передбачається окреслити нові концептуальні схеми взаємодії та сприяти організації спільної роботи щодо нових ризиків і можливостей.

Як повідомив глава Адміністрації Президента, лейтмотивом відвідування главою держави нинішнього засідання ВЕФ стане енергетична проблематика - ключовий аспект національної безпеки та економічного розвитку України в сучасних умовах.

За словами Льовочкіна, 26 січня Президент України виступить на сесії Енергетичного саміту «Енергетика для економічного зростання», 27 січня в рамках цього заходу візьме участь в інтерактивній дискусії на тему: «Нова енергетична архітектура: Можливе й ефективне перетворення». Під час згаданих сесій розглядатиметься широкий спектр питань сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема напрямки гарантування енергетичної безпеки Європи, забезпечення надійних і конкурентоспроможних поставок енергоносіїв, актуальні питання енергетичної безпеки України, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики. Глава держави представить у своїх виступах бачення Україною розвитку нових моделей взаємодії в енергетиці.

27 січня Президент України виступить в Давосі на Восьмій української ланч-конференції «Шляхи майбутнього розвитку». Під час цього традиційного заходу, повідомив Льовочкін, планується у неформальній обстановці, за участю політиків і бізнесменів, обговорити широке коло питань розвитку Європейського проекту, зокрема потенціал України для об´єднання зусиль Великої Європи в подоланні сучасних викликів і розвитку конструктивних відносин.

Як повідомляли «Коментарі», лідери Євросоюзу не мають наміру проводити офіційні зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus