УКРАЇНА

12:46

20.06

Влада

«Ейвон» передала Запорізькому онкодиспансеру комплект мамографічного обладнання

0

21 квітня 2004 року косметична компанія «Ейвон» безкоштовно передала Запорізькому обласному клінічному онкодиспансеру комплект мамографічного обладнання.

Це вже другий комплект устаткування, переданий «Ейвон» державним медичним установам, повідомляє прес-служба компанії. Перший комплект - мамограф фірми «Сіменс» і проявна машина фірми «Агфа» - був переданий Кримському республіканському клінічному онкологічному диспансеру в жовтні 2003 року.

З 23 вересня 2002 року ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» почало збір коштів в Україні для придбання сучасного діагностичного устаткування для обстеження молочної залози. Кошти збираються від продажу продукції «Рожева стрічка». Наразі уже зібрано понад 2 млн. грн. Вибір постачальників і медичної установи для передачі устаткування Запорізькому і Кримському онкодиспансерам проводився з урахуванням показників Національного Канцер-реєстру, рекомендацій медиків, медико-технічних висновків.

Унікальність програми відзначила Національний представник Європейської коаліції проти раку «Європа Донна», консультант програми «Ейвон» проти раку молочної залози» Галина Майструк: «Програма «Ейвон» проти раку молочної залози» унікальна та інноваційна. Це єдина благодійна програма національного масштабу з попередження і раннього виявлення раку молочної залози. Програма успішна і ефективна через об’єднання зусиль українських жінок, компанії “Ейвон”, засобів масової інформації, громадських організацій і медиків. Це яскравий приклад успішного соціального партнерства».

В Україні соціальна програма «Ейвон» проти раку молочної залози» розпочала свою роботу у 2001 році. Цілі програми: підвищення поінформованості жінок України про важливу роль ранньої діагностики; придбання діагностичного устаткування для онкологічних диспансерів; об’єднання зусиль медиків, державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації.

Під час церемонії передачі устаткування головлікар онкодиспансеру Анатолій Горбенко наголосив: «Рання діагностика захворювання – дієвий спосіб боротьби проти раку молочної залози. Тепер завдяки «Ейвон» у наших жінок буде можливість обстежитися на сучасному діагностичному устаткуванні. Спасибі усім, хто придбав продукцію «Рожева стрічка». Ми, медики, дуже цінуємо цю допомогу!»

Програма є довгостроковою і комплексною. Завдяки їй змінюється ставлення жінок до свого здоров’я, а також ставлення суспільства до добродійності. Генеральний директор ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» Ференц Дер відзначив масштабність програми і важливу роль участі в благодійному збиранні коштів представників «Ейвон» і громадян України: «Наша компанія несе красу жінкам усього світу, а краса і здоров’я тісно пов’язані. Піклуючись про здоров’я жінок, «Ейвон» проводить програму «Ейвон» проти раку молочної залози» у багатьох країнах. З 1992 року в рамках цієї програми в різних країнах було зібрано більше ніж 300 млн. дол. США, більше, ніж було зібрано будь-якою компанією світу для запобігання раку молочної залози. В Україні ця програма постійно розвивається: у 2001 році ми почали освітню програму, у 2002 році – благодійний збір коштів. Купівля двох мамографів і проявних машин стала можливою завдяки підтримці тисяч людей в Україні, які купують спеціальну продукцію «Рожева стрічка». Вклад кожного – безцінний, добра воля багатьох людей складається в одну велику добру справу. В усіх країнах, де працює «Ейвон», наша компанія стоїть на позиціях соціально відповідального бізнесу, тому ми й надалі будемо продовжувати програму: придбавати мамографічне та ультразвукове обладнання для медичних установ України і проводити разом з медиками освітні програми про ранню діагностику».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus