УКРАЇНА

21:38

21.01

матеріали по темі:

Влада

Янукович об’єднає ПЕК України і Росії?

0

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович зазначає, що Київ і Москва зацікавлені в єдиній політиці в нафтогазовій і енергетичній сфері стосовно Європи, повідомляє «Деловая Неделя».

«Я переконаний, що з Росією ми маємо разом використовувати спільні можливості. У Росії це ресурси. В України - транспорт і транзит. Поєднуючи ці можливості, ми маємо вирішувати спільне завдання. Це стосується і нафти, і газу», - сказав Янукович.

Відповідаючи на питання про перспективи газового консорціуму двох країн, Янукович відзначив, що в цій сфері є «дуже великі проекти». «Тут ми маємо створити спільну програму, не придушуючи інтереси один одного, а навпаки поєднуючи їх». Це стосується, зокрема, реконструкції існуючої системи газо- і нафтопроводів.

«Коли Європа побачить Україну і Росію єдиним партнером, вона буде зацікавлена в тому, щоб ми здійснювали єдину політику, - зазначив Янукович. - Це стосується й енергетики. Якщо ми будемо займатися експортом електроенергії в Європу, також варто шукати шляхи об’єднання наших можливостей».

Воднораз Янукович визнав, що є сили, які «зацікавлені нас розділити». «Але потрібно менше грати в політику, а керуватися економічними інтересами», - наголосив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus