УКРАЇНА

12:30

27.05

Влада

«Сніжнянськхіммаш» виготовить обладнання російським нафтовикам

0

ВАТ «Сніжнянськхіммаш» (м. Сніжне, Донецька область) виготовить і поставить технологічне обладнання для устаткування нафтогазового родовища в Краснодарському краї. Кінцевим споживачем виступить ВАТ «Роснефть-Краснодарнефтегаз» (Російська Федерація), повідомила прес-служба «Індустріального союзу Донбасу».

«Сума контракту становить понад 200 тисяч доларів», - зазначили у прес-службі корпорації.

Виконання договору намічено на другий квартал 2004 року.

За даними прес-служби, цей проект дозволить істотно посилити позиції української компанії у Краснодарському регіоні РФ.

ВАТ «Сніжнянськхіммаш» є одним з лідерів у виробництві обладнання для нафтогазової, хімічної і харчової промисловості.

ВАТ має багаторічний досвід співробітництва у постачанні обладнання з найбільшими підприємствами України і країн СНД. Зокрема «Сніжнянськхіммаш» співробітничає з РАТ «Газпром», ВАТ НК «Лукойл» (Росія), ВАТ «Казахойл» (Казахстан), а також з низкою українських підприємств - Лисичанським НПЗ, МК «Азовсталь», ММК «ім. Ілліча», Алчевським і Маріупольським КХЗ, Південноукраїнською АЕС та іншими підприємствами.

Стратегічним партнером ВАТ «Сніжнянськхіммаш» є корпорація ІСД. Разом з ІСД ВАТ «Сніжнянськхіммаш» брало участь у проектах корпорації на території України та в Середній Азії.

Корпорація ІСД, заснована в 1995 році, є промисловим об’єднанням, яке володіє великими пакетами акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України і за рубежем. Також реалізує проекти у вугільній та енергетичній сферах.

ІСД за підсумками 2003 року отримала валовий прибуток у розмірі 421 млн. грн., оборот корпорації минулого року без врахування дочірніх підприємств становив 9325 млн. грн, що на 85% перевищує показник 2002 року (5035 млн. грн.). Оподатковуваний прибуток за 2003 рік становив 361 млн., при цьому корпорація нарахувала 108 млн. грн. податку на прибуток.

Чистий прибуток за 2003 рік, за попередніми даними, становив 139,5 млн. грн., тоді як попереднього року - 5 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus