УКРАЇНА

01:03

25.04

Влада

ОУН в Україні подала в суд на екс-кандидата в президенти Козака

0

Партія ОУН в Україні подала позов у Личаківський районний суд міста Львова на екс-кандидата в президенти України Романа Козака з вимогою відшкодування моральної і матеріальної шкоди, завданої ОУН в Україні його публічними виступами і відеороликами під час виборчої кампанії, повідомляють «Подробности».

Як розповів в.о. голови ОУН в Україні Віталій Цапович, у своїй скарзі партія оцінила суму компенсації, що її повинен виплатити Козак, в 1 млн. грн. Скарга була подана в суд 28 січня.

За словами Цаповича, позовну заяву підписали він, а також голова секретаріату партії і голова львівської обласної організації ОУН в Україні Володимир Тарасенко і головний юридичний консультант партії Ігор Шанайда. За словами Цаповича, йдеться зокрема про те, що у своїх відеороликах під час виборчої кампанії Роман Козак користувався емблемою партії, при цьому сам текст його виступів не був узгоджений з керівництвом ОУН в Україні. Цапович відзначив, що ще під час першого туру виборів ОУН в Україні зверталася до телеканалів, на яких транслювалися відеоролики Козака, з проханням принаймні зняти з них емблему партії.

Цапович наголосив, що завдяки «медіакілерству» Козака щодо Віктора Ющенка, Олександра Омельченка і мера Тернополя Богдана Левківа партія зазнала моральних і матеріальних втрат - зокрема в Тернополі оунівців позбавили їх офісу. Цапович також відзначив, що де-факто Козак не очолює ОУН в Україні ще з 12 вересня. Крім цього, зауважив він, 22 грудня рада ОУН в Україні, у якій взяли участь 19 з 20 зареєстрованих голів регіональних партійних організацій, ухвалила рішення про усунуння його від керівництва партією.

У розповсюдженому ОУН в Україні прес-релізі також зазначається, що 1 лютого на центральній площі Львова біля пам’ятника Тарасу Шевченку члени Львівської обласної організації ОУН в Україні провели політичну акцію «За очищення націоналістичного руху від провокаторів». Оунівці спалили плакати екс-кандидатів у президенти Козака й Андрія Чорновола, а також портрети керівників УНА і ВО «Свобода» Едуарда Коваленка й Олега Тягнибока.

Нагадаємо, що 5 жовтня 2004 року в розпал виборчої кампанії був знайдений склад з мільйонами листівок антиющенківського спрямування, зроблених з використанням американської символіки, у 56-му складі Національного комплексу «Експоцентр України». Разом з наклепницькими листівками були знайдені агітматеріали на підтримку Віктора Януковича і так званих «технічних» кандидатів. Свої права на цю агітпродукцію тоді заявили кандидати на пост президента України Олександр Базилюк і Роман Козак.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus