УКРАЇНА

11:40

21.05

Влада

Ющенко раптом пожалів Тимошенко

0

Екс-президент Віктор Ющенко називає неадекватними дії правоохоронних органів щодо утримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка 

Про це він сказав під час спілкування з журналістами в середу. 

"Я не хочу коментувати зміст самої справи, але я вважаю, що такі запобіжні заходи, які застосовані до Луценка, неадекватні обставинам", - заявив екс-президент. 

"Він міг бути на волі, міг співробітничати зі слідством, давати належні свідчення і співпрацювати з Генеральною прокуратурою і судом", - зазначив Ющенко. 

За його словами, якщо у Генеральної прокуратури і були підстави для тримання Луценка під вартою, то вона не довела це аргументовано. 

Ющенко також зазначив, що є великі претензії до самого перебігу слідства. Саме тому, сказав він, партія "Наша Україна" і заявляла, що не може поділяти такий характер ведення слідства. 

"Людина на волі зможе краще відстояти свої права, ніж в застінках", - зазначив екс-президент. 

Подібне ставлення у Ющенка і до справи, порушеної проти екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко. 

Він вважає, що не треба обмежувати людину у вільному пересуванні і рішення щодо її винності чи ні має винести виключно суд. 

Разом з тим, Ющенко зазначив, що якщо говорити загалом, не прив´язуючи до конкретних справ, то держава повинна боротися з корупцією, але в Україні часто спроби боротися з корупцією натикаються на заяви про політичне переслідування опонентів. 

Крім того, на запитання про відкриття проти Луценка ще однієї справи, яке пов´язане зі справою про отруєння Ющенка, екс-президент зазначив, що, наскільки йому відомо, Луценку інкримінують, що він наказав проводити зовнішнє спостереження нібито в рамках справи про отруєння, а по суті це спостереження було за певними політичними силами. 

"Я так розумію цю позицію, мова йде про зовнішню рекламу  і як вона використовувалася - або вона використовувалася у справі слідства про отруєння, або використовувалася в якомусь іншому плані", - сказав Ющенко. 
 


 

Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus