УКРАЇНА

14:57

20.05

Влада

В ГПУ засняли на відео, як Тимошенко ображає слідчого

0

Хід усіх слідчих дій з лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко зафіксовано за допомогою відеозапису, зокрема невиконання нею процесуальних рішень слідчого, образливі висловлювання

Як повідомили Коментарям в прес-службі Генеральної прокуратури, про це сказанов заяві старшого слідчого ГПУ Олександра Нечвоглода.

Нечвоглод звернувся до Тимошенко з заявою, у зв’язку з її діями та заявами, за допомогою яких лідер Батьківщини», за словами слідчого, ухиляється від досудового слідства у справі та маніпулює суспільною думкою на свою користь, представляючи себе в очах громадян України та іноземної спільноти «жертвою політичних репресій злочинної влади».

«З початку досудового слідства Ви вжили низку спланованих заходів по затягуванню слідства, невиконанню процесуальних рішень слідчого, зриванню слідчих дій. Про такі факти Генеральна прокуратура України неодноразово інформувала суспільство через засоби масової інформації.       Проте Ви навіть такі вчинки намагаєтесь звернути на свою користь, розповсюджуючи заяви, які містять відверту неправду і направлені лише на уникнення від кримінальної відповідальності за скоєний злочин, яким Україні завдано шкоди на суму 3,6 млрд. грн», - сказано в заяві слідчого.

«Враховуючи таку Вашу поведінку, хід усіх слідчих дій з Вами зафіксовано за допомогою відеозапису, зокрема невиконання Вами процесуальних рішень слідчого, образливі висловлювання», - підкреслив Нечвоглод.  

Враховуючи, що кримінально-процесуальним законодавством передбачено, що слідство повинно бути завершено в двохмісячний строк, слідчий офіційно звернувся до Тимошенко з вимогою разом із захисником прибути о 10 годині 19 травня 2011 року до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України для участі у проведенні невідкладних слідчих дій, для завершення слідства.

«Ви вже 87 днів ознайомлюєтесь з кримінальною справою по «Кіотському протоколу» та «машинам швидкої допомоги» і свідомо затягуєте направлення її до суду. Вам необхідно бути послідовною, продемонструвати принциповість і сприяти скорішому направленню Ваших справ до суду. Нехай суд розбереться і винесе відносно Вас вирок: за наявності доказів – обвинувальний, за відсутності – виправдувальний», - сказано в заяві.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus