УКРАЇНА

08:40

20.06

Влада

Суд за позовом Тимошенко пішов на нараду

0

Печерський районний суд Києва пішов у дорадчу кімнату для ухвалення постанови за позовом лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на незаконність постанови Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи щодо газових контрактів

На засіданні суду в понеділок суд заслухав пояснення прокурора та дебати сторін. Зокрема, прокурор стверджував, що справу було порушено за наявності достатніх підстав і приводів, тому що не було ніякого рішення Кабміну щодо газових контрактів.

Разом з тим прокурор підкреслив, що він "доказів умислу (в діях Ю. Тимошенко - ред) не побачив", проте "по відношенню до наслідків закон не вимагає прямого наміру".

Прокурор попросив залишити скаргу без задоволення і постанову про порушення справи в силі.

У свою чергу захисник Ю. Тимошенко С. Власенко зазначив, що якщо у прокурора були інші підстави, то необхідно було порушувати іншу кримінальну справу, а що стосується цієї постанови, то, на переконання С. Власенка, вона написана "не на нормах законодавства". На що прокурор вимовив репліку: "Як СБУ нам передала, так ми і написали".

Дебати між С. Власенком та прокурором супроводжувалися гучними криками і шумом прихильників Ю. Тимошенко, які знаходилися в залі суду як слухачі.

Тимошенко також передала суду заяву про скоєння злочину прокурором, який порушив проти неї кримінальну справу.

"Прошу винести окреме рішення про порушення кримінальної справи стосовно прокурора", - сказала вона.

Після цього суддя оголосила, що вона виходить до нарадчої кімнати для ухвалення рішення за позовом, а секретар уточнила, що постанова суду буде оголошена в понеділок близько 14.00.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus