УКРАЇНА

13:58

20.01

Компартія Росії їде до Львова

Компартія Росії їде до Львова

0

матеріали по темі:

Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації (КПРФ) мають намір провести спільну акцію у Львові. Про це лідер КПУ сказав сьогодні, 15 травня, на брифінгу в Донецьку 

"Ми розмовляли з Геннадієм Андрійовичем Зюгановим (лідер КПРФ - ред.) І вважаємо, що ми повинні, комуністи, показати, що наші устремління це повага суверенітету держав і України та Російської Федерації. Ми повинні показати сьогодні, що комуністи будуть все робити для того, щоб захистити правду історії, що комуністи і України, і Російської Федерації будуть робити все для того, щоб, поважаючи традиції народів, ми природно віддали пам´ять і глибоку повагу тим, хто забезпечив ось те, чим ми сьогодні маємо в своєму розпорядженні ... ", - сказав він. 

Про точну дату проведення спільної акції, Петро Симоненко не повідомив. 

"Ми обговорюємо питання про проведення спільної акції. Чи буде це напередодні 22 (червня - ред.), чи буде це раніше чи пізніше ...", - сказав він. 

При цьому. Симоненко зазначив, що спільною акцією у Львові комуністи хочуть показати, що "ми глибоко поважаємо один одного, ставимося з повагою до наших традицій, і показати що за ось цю правду історії, треба сьогодні, об´єднуючи зусилля, боротися". 

Нагадаємо, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави та Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками націоналістичних сил і людьми, які святкували День Перемоги - представниками партій КПУ, «Родіна», «Русское единство» та ветеранами ВОВ. 

Фото з сайту signend.com
 

Джерело: «Остров»

Теги: Львів, КПУ

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus