УКРАЇНА

12:40

20.05

В Одесі може статися бійка не гірша, ніж у Львові

В Одесі може статися бійка не гірша, ніж у Львові

0

Намічений активістами "Свободи" на 21 травня соціальний марш вулицями Одеси проти продажу землі вирішили зірвати низка проросійських організацій 

Лідер Одеської облорганізації ПСПУ Ольга Соловенко оприлюднила заяву про те, що місцеві активісти ПСПУ також мають намір 21 травня провести мирну акцію протесту. 

Акція ПСПУ має пройти водночас і за тим же маршрутом, що і активістів "Свободи". Її мета - "не допустити проведення ходи націоналістів 21 травня в Одесі і пропаганди нацизму, проведеної партією " Свобода ". 

Більш того, наголосила Соловенко, вітренківці "вимагатимуть негайного ухвалення законів, що забороняють націоналістичну і націонал-фашистську ідеологію, політичні партії і рухи, створені на їх основі, притягнення до кримінальної відповідальності не тільки носіїв цієї людиноненависницької ідеології, але й представників ЗМІ, які прямо або побічно її поширюють ". 

За словами начальника Управління внутрішньої політики Одеської міськради Альберта Байжанова, заявки на проведення ходи і мітингів 21 травня подали також місцеві осередки КПУ, "Батьківщини", об´єднання "Дозор" та інших організацій, вказуючи схожі цілі акцій: "не хочемо, щоб профашистські молодчики здійснювали беззаконня в Одесі і принижували одеситів " тощо. 

Байджанов повідомив, що про ситуацію було поінформовано керівництво Одеського міськУВС. За його словами, 16 травня повинна відбутися зустріч з лідерами цих партій і організацій, де буде повідомлено про неможливість проведення запланованих акцій в один і той же день. 

Фото з сайту ukranews.com
 Джерело: «УНІАН»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus