УКРАЇНА

06:05

25.05

Влада

Янукович засудив Сталіна і його репресивну машину

0

Президента Віктор Янукович звернувся до Українського народу в День пам´яті жертв політичних репресій

Нижче подаємо текст звернення:

«Шановні співвітчизники!

Сьогодні Україна схиляє голову перед пам´яттю мільйонів людей, що стали жертвами тоталітарного режиму у 30 – 40 роки минулого століття.

Сталінська репресивна машина винищувала всіх, хто намагався вільно думати, говорити, діяти, творити. Піддавалися неправедному суду, ув´язнювалися, катувалися, виселялися на чужину кращі представники суспільства. Жертвами репресій ставали інтелігенція і священики, робітники і селяни, чоловіки, жінки та діти.

Закликаю згадати тих, хто був знищений каральною системою, – незалежно від їхніх поглядів, національності, віросповідання. Вважаю за необхідне продовжувати пошук і встановлення імен людей, чий прах покоїться у місцях захоронень жертв політичних репресій у різних куточках України. Повсякденну турботу держави мають відчувати громадяни, які пережили часи терору.

Переконаний, що пам´ять про невинно убієнних не згасне ніколи, бо це потрібно не тільки близьким, рідним, це потрібно всім нам, живим.

Пам´ять згуртовує нас, щоденно нагадує про цінність свободи та незалежності, додає нам сили та волі для зміцнення власної держави, утвердження демократії, вільного та гідного життя.»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus