УКРАЇНА

17:49

23.05

Влада

Комуністи 22 червня повторно розгорнуть у Львові червоні прапори

0

Комуністичні, комсомольські та інші партійні організації виступили з ініціативою провести у Львові низку заходів, пов´язаних з початком Великої Вітчизняної війни 22 червня

Про це «Коментарям» повідомив народний депутат Верховної Ради від КПУ Євген Царьков.

Він повідомив, що така пропозиція також надійшла від колег з КПРФ, Білорусі, Казахстану, Молдови, Придністров´я. У свою чергу, остаточне рішення з приводу проведення акцій буде прийнято за підсумками чергового засідання Президії союзу комсомольських організацій, СКП КПРС та інших, яке відбудеться в Москві 14-15 травня. «Пункт про проведення заходів, пов´язаних з початком війни 22 червня у Львові внесений до порядку денного», - зазначив Царьков.

«Наша мета - показати, що Західна Україна - не розсадник нацизму. 22 червня ми проведемо спільну акцію з нашими колегами з пострадянського простору у Львові, яка буде присвячена даті початку війни. Ми хочемо відзначити цю дату на своїй землі у Львові. Ми бачили, як били наших ветеранів, тому ми цього знову не допустимо. У Львові, як і у всій Західній Україні, легковажно відносяться до пам´яті ВВВ, пам´ятників, пов´язаних з війною. Вони знаходяться в жахливому стані. Друга частина акції - це інвентаризація пам´яток на Західній Україні, пов´язаних з війною», - додав Царьков. При цьому Царьков відзначив, що акція з інвентаризації буде проведена за рахунок народних депутатів і за кошти партійних організацій.

Нагадаємо, як повідомляли раніше «Коментарі», лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко висловив думку, що провокатори у Львові діяли проти українського народу і влади. Він вважає за доцільне позбавити Львів права на проведення ігор чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Як відомо, 9 травня у Львові відбулися бійки між прихильниками партії "Всеукраїнське об´єднання "Свобода" і людьми, які святкували День перемоги.

Після інцидентів 17 осіб звернулися до травматологічних пунктів лікарень Львова.

Один з членів "Свободи" був госпіталізований з пораненням з травматичного пістолета.

У цілому міліція за вказаними безладами порушила 5 кримінальних справ.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus